Sendikacı ve siyasetçi Şahin Cerit babasını kaybetti

25.03.2020 - Çarşamba 19:14

Öz Orman-İş Adana Şube Başkanı ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Şahin Cerit, uzun zamandır hastanede tedavi gören 86 yaşındaki babası Nail Cerit’i kaybetti. 13 Mart 2020 günü hakka yürüyen Nail Cerit Kabasal mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye Ak Parti il ve ilçe başkanlarının yanı sıra, Ak Parti Yönetim kurulu Üyeleri ve çok sayıda partililer katıldı. Şahin Cerit ve kardeşlerinin çok üzgün olduğu görüldü.

Babası Nail Cerit’in evinde taziyeleri kabul eden Adana Öz Orman-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Şahin Cerit, 3 ve 7 mevlidini birleştirerek mevlit okuttu. Başkan Şahin Cerit sendika ofisinde başta Hak-İş’e bağlı sendika Şube Başkanları, Tarım ve Orman Bakanlığı 7.Bölge Müdür Turgut Çangır, Bölge Müdür Yardımcısı, Faruk Atmaca ve Adana Şube Müdürü Yakup Atıcı, Mustafa Kandırmış, AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Hazal Dizman, bölge ve işletme müdürleri, Toç - Birsen Adana Şube Başkanı Mitat Selek ve Adana Orman İşletme Müdürü Mesut Serter, Akdeniz Yörük Türkmen Dernekleri Federasyon başkanı Av. İsmail Demirdüzen ve çok sayıda bürokrat , siyasetçi ve sendikacılar taziye ziyaretinde bulundular.
Adana Orman sosyal medya hesabında duygularını şöyle dile getirdi.
“Kıymetli Babamız Nail Cerit’in vefatı vesilesiyle; tüm eş, dost akraba ve hemşerilerimiz, cenaze törenine ve taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar. Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, internet aracılığı ile mesajını ileten, taziyemize gelip acımızı paylaşan; tüm siyaset ve devlet erkânına, Türkiye'nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve hemşerilerimize, şahsım ve ailemiz adına çok teşekkür ederim. Cümle geçmişlerimize Allah'tan rahmet eylesin.”
Doruk gazetesi çalışanları olarak bizde merhuma başsağlığı, Cerit ailesine ise başsağlığı diliyoruz.

YORUM YAZ