Yarar; Adana lobisi olması şart

13.08.2019 - Salı 13:40

Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi işadamı Ahmet Yarar, Adana’nın Ankara ’da bir lobisinin olmadığından yakınıyor. Bir Gaziantep, bir Bursa, İstanbul, İzmir gibi şehirlerin lobisi varken, Adana’da herkes kendi ikbalinin peşinde diye konuştu. Herkesin egolarından sıyrılarak Adana lobisinin kurulmasını şart olduğunu, Adana’nın kentsel gelişiminde, siyasette önünün tıkalı olduğunu kaydetti.

Uzun yıllar AK Parti’de siyaset yapan ve geçtiğimiz yıllarda il yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunan Ahmet Yarar, yerel seçimlerden önce Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyeliğine seçildi.
Ahmet Yarar artık tam bir Adanalı, bulunduğu her platformda Adana lobisinin şart olduğunu ileri sürüyor. Adanalı Eişadamı ve Meclis üyesi olan Ahmet Yarar, Adana adını duydukça heyecanlanan bir isim. Yarar Adana Ticaret Odası Meslek Komitesi Başkanı aynı zamanda MARDAV' ın kurucularından, 2012-2013 sezonunda yönetimde yer almış. Özgelinkaya Unlu Mamulleri işletmecisi Ahmet Yarar Adana Mardin Gelinkaya Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni de kurmuş.

Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Ahmet Yarar, sosyal medya hesaplarına daha çok Ak Parti’nin propagandalarına ayırmış durumda. Özel bir paylaşımı pek yok gibi.

YORUM YAZ