Mithat Kocaman’dan dikkat çeken paylaşımlar

13.08.2019 - Salı 13:11

CHP’li Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Mitat Kocaman sosyal medya hesaplarında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a koşulsuz destek çıkıyor. Epeyce takipçisi var, sosyal medyayı etkin kullanıyor.
9 Ağustos 2019 günkü paylaşımın da; "Şart olsun ki, Adana bu engeli de aşacak" demiştik. Biz görevimizi yaptık. ASKİ'den aldığımız borçla, maaş ve ikramiye sorununu çözdük. Üstelik bu bayram, bugüne kadar hiçbir bayramda sevindirilmeyen "belediye şirket işçilerini" de ayırmadık. Bayram öncesi işçilerimizin maaş ve ikramiyeleri için belediye meclisinden istediğimiz yetkiyi vermeyerek siyaset yaptıklarını sananlar utanır mı bilmiyoruz ama bir gerçek var: Emekçinin hakkına kimse siyaset çekemez. Çektirmeyiz. Engelleri, Adana halkından aldığımız güçle aşacağız.”
Bu paylaşıma 107 beğeni, 7 yorum, 2 paylaşım yapılmış.
8 Ağustos 2019 paylaşımı; Geçmiş dönemden 4,5 milyar TL borçla devraldığımız Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nden, bayram öncesi işçi maaş ve ikramiyelerini ödemek için istediğimiz borçlanma yetkisi, AKP ve MHP oylarıyla reddedildi. Hiçbir siyaset emek hakkından kutsal değil. Şart olsun ki, Adana bu engeli de aşacak ve buna tamah edenler çok utanacak.” 122 beğeni, 4 yorum ve 3 paylaşım yapılmış CHP’li Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Mitat Kocaman, ekip ruhuna inanıyor. Mümkün mertebe gelişmeleri sosyal medya hesaplarından duyurmayı görev ediniyor.

YORUM YAZ