Hem Kariyer yaptı Hem de anne oldu

13.08.2019 - Salı 13:43

İş kadını Yasemin Şule Özülkü Adana’nın tanınmış iş insanlarından. Emrinde binlerce insan çalışıyor. İşinde çok titiz ve kuralcı bir kadın. Yasemin Şule Özülkü’yü tanıyanlar bilir, eski bir belediyeci, yani devlet terbiyesini almış bir iş kadını o. çok iyi bir anne, iş kadını ve hemde siyasetçi şapkasıyla, Adana kulislerinde gıpta ile izlenmeye devam ediliyor.

Adana’nın tanınmış iş insanlarından biri de İş Kadını Özülkü Şirketler Grubu Başkan Yardımcısı Yasemin Şule Özülkü.
ÖZÜLKÜ şirketler gurubunu yöneten ve Hastane bölümünün sorumluluğunu omuzlayan isim Yasemin Şule Özülkü.
Şule Özülkü Adana’da bulunan hastanelerin tek sorumlusu. Yıllar önce Adana Büyükşehir Belediyesine bağlı ASKİ’de Devlet Memuru olarak çalıştı. Devlette işlerin nasıl yürütüldüğünü, disiplini çok iyi biliyor. Bu deneyimle hastaneleri yürütüyor. Adana ekonomisine katma değer sağlayan ÖZÜLKÜ Şirketlerin başında.
Şule Özülkü hem iş kadını, hem bir anne ve hemde siyasetçi şapkası bulunuyor. Ak Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi, titizlikle bütün oturumlara katılıyor, hemde Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Meclis 2. Başkanvekili Yasemin Şule Özülkü Jaicks.


Özülkü Şirketler Grubu, bünyesindeki 3 hastane ve 1 tıp merkeziyle, Adana il genelinde en yüksek yatak kapasitesine sahip sağlık grupu olarak hizmet veriyor. Özel Adana Hastanesi, Özel Metro Hastanesi, Güney Adana Hastanesi ve Özülkü tıp Merkezleriyle il genelinde en büyük sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Özülkü Şirketler Grubu Adana’ya yaptığı kaliteli inşaatlarla da adından söz ettiriyor. Adana’nın saygın isimleriden olan işadamı Bülent Özülkü, Adana’nın gelişimine ve ekonomisine katkı sunmasıyla da bilinen bir gerçek.

YORUM YAZ