Adana'da ki ormanlarımız emin ellerde

13.08.2019 - Salı 13:36

Adana Orman Bölge Müdürlüğü ve Öz Orman-İş Adana Şubesi sendika üyeleri özverili bir şekilde çalışarak, olası yangınların önüne geçiliyor. Sendika üyeleriyle birlikte koordineli çalışan Adana Orman ekibi, bölge Müdürü İsmet Erol ile Adana Oz Orman-İş Sendikası Başkanı Şahin Şahin’in uyumlu çalışması dikkatlerden kaçmıyor.

Adana Öz Orman-İş Şube Başkanı Şahin Cerit, Adana’nın en çalışkan sendika başkanlarının başında geliyor. Bayram’da herkes ailesiyle birlikte geçirir. Bunun özlemini çeker. Adana Öz Orman-İş Şube Başkanı Şahin Cerit bunun Say.7’de

tam tersini yapıyor. Sendikaya üye çalışan arkadaşlarının yanına giderek bizzat onlarla bayramlaştı ve bunu sosyal medya hesaplarında herkesle paylaştı.
Biliyorsunuz ormanlarımız oksjien üreten depolarımız. Öz Orman-İş çalışanları özverili çalışarak, herhangi bir yangının çıkmaması için, 7/24 saat işbaşındalar. Başkan Şahin Cerit bunun bilincinde ve bu bayramda ormancılarla bir araya geldi. Özellikle itfaiye ekibi ile paylaşımları çok beğenildi. Beğeni 204, yorum 3 paylaşım 7 ve onları özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.


Adana Orman Bölge Müdürü’nün paylaşımı ise dikkate değerdi. Öz Orman-iş Adana Şube Başkanı Sayın Şahin Cerit ile bir sabah çayı içerek dün 5 yerde çıkan orman yangınlarını erken ve etkin müdahale ile söndüren ekiplerimizin başarısını değerlendirdik. Şimdilik ucuz atlattık ama Allah beterinden saklasın. Sıcak ve rüzgarlı olan bugünlerde vatandaşlarımızın ve bizlerin dikkatli olması gerekiyor.”
Ormancılarımızın işi çok zor, hele onların özlük haklarını savunan başkan Şahin cerit’in işi daha da zor.

YORUM YAZ