Helal olsun genç adam

02.07.2019 - Salı 19:09

17 Haziran günü yani pazartesi beni parktan çağırdılar. Yavru kangalı bırakıp gitmişlerdi. Bir aylık falan bile değildi. Onca işim olmasına rağmen, eve getirdim, önce karnını doyurdum, sonra da güzelce banyosunu yaptırdım, yarası beresi vardı, onlara merhem sürdüm. Sonra Facebook’ta ilan açtım. Erkek kangaldı. Bir uzman arkadaşım gördü. Yüzde 99 kangal dedi.
Parkta gezdirirken, eli yüzü temiz genç bir adam,”Bu canı bana verir misin”, dedi.

Akkapı Mah. Dağlıoğlu Sınır Sok. No: 19, Seyhan, Adana adresine kayıtlı, Fatih Meslek ve Teknik Anadolu lisesi’nde 10 yıldır Devlet memuru olduğunu söyledi. Gaziantepli Mustafa Kalkan, okul müdürü ile görüşmüş. Müdür beyde şahane bir yönetici imiş, ve hayvanları çok seviyormuş. Bu kangalları okulda bekçilik görevi yapacaklarını söyledi. Evli ve iki erkek bir kız çocuğu babası. İlanı şu şekilde açmıştım.

HELAL OLSUN GENÇ ADAMA!!!
Bu pazar günü bu canı sahiplendirdim.😊 Bu genç adam kangal yavrusunu görünce; “Almak is terim” dedi. Kendisi Lisede devlet memuru. Birde dişi kangal almış. Yani Fatih Ticaret Lisesi'nde bekçilik görevini üstlenecekler. 😍 Kendisini tanıttı. Kendisini tanıtırken :( yetiştirme yurdunda büyüdüğünü, 😢annesinin ve babasının olmadığını söyledi. 😭Yavru kangalı götürdükten hemen sonra bana fotoğraflarını attı. İçim çok rahatladı. 💐 Bu iki canımız büyüyecek ve okula bekçilik yapacak.
💜 Sağol genç adam. 💜 Hayvanları bu kadar çok seven bir insan olduğu için, seni benim karşıma çıkardığı için Rabbime binlerce kere hamdolsun. 😍😍😍 Önümüzdeki hafta yanınızdayım. Hepinizi seviyorum!!!💜💜💜”
Not; Dişi kangal çalınmış, umarım götüren iyi bakar.

Etiketler
YORUM YAZ