Kaygusuz Adana Erkek Lisesine atandı

30.06.2019 - Pazar 15:11

15 Temmuz Birlik ve Beraberlik Derneği Başkanı Hakan Kaygusuz Tarihi Adana Erkek Lisesi’ne atandı. 1 yıldır okul müdürü yoktu. Sosyal medya hesabından atandığını duyuran Hakan Kaygusuz, bilindiği üzere bu yıl kurulan 15 Temmuz Birlik ve Beraberlik Derneği’ni kuran başkan. Milli Eğitim camiasında çeşitli kademelerde görev yapan eğitimci Hakan Kaygusuz atanmasıyla ilgili sosyal medya hesaplarından herkese duyurdu. Bu duyuruyu binlerce kişi beğenerek destek verdi.

Hakan Kaygusuz facebook sayfasında ki künyesinde edindiğimiz bilgiler; İlbeyli-Beyteks Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü · Ceyhan, Adana Okul müdürü, M.E.B’te çalıştı.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi coğrayfa bölümünden mezun. Çiçeği burnunda müdür olan Hakan Kaygusuz Osmaniye iline bağlı Kadirli ilçesinden.
Hakan Kaygusuz bilindiği üzere 15 Temmuz Şehitler Derneği’nden sonra kurulan 15 Temmuz Birlik ve Beraberlik Derneği’nin kurucusu ve başkanı.
Edebiyat geceleri düzenleyerek Derneğin adını kısa zamanda herkese duyurmayı başardı. Çeşitli etkinlikler düzenleyerek, ilgili kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, derneğin faaliyetlerinden söz etti.
Tarihi Adana Erkek Lisesi Müdürü olarak atanan Hakan Kaygusuz renkli bir isim. Her ne kadar Milli Eğitim camiasında çalışsada, eğitmenlik ve yöneticilik yapsada, sosyal yönü daha çok ağırlık basıyor. Okullar şu an tatil.
Müdür Hakan Kaygusuz sosyal medya hesabında; “Adanamızın en eski tarihine sahip olan Erkek Lisesine Okul Müdürü olarak atandım. Yeni görevimizde rabbim kolaylıklar versin.” Paylaşımına şimdilik 1 paylaşım, 357 yorum, 633 kişi beğenerek tebrik etti. Bizde Doruk gazetesi olarak Hakan Kaygusuz’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

YORUM YAZ