ATDSK 50 yaşında

19.06.2019 - Çarşamba 19:13

Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nün (ATDSK) kuruluşunun 50’inci Yıldönümü muhteşem bir geceyle kutlandı. Büyük hedeflerle çıktıkları yolda son 3 yılda büyük mesafeler kat ettiklerini belirten ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin, “50’inci yaşımızı kutlamanın mutluluğu, Türkiye’nin 1 numaralı tenis kulübü olmanın gururunu yaşarken, yüzümüzü Avrupa’ya çevirdik. Avrupa’nın en büyük tenis akademisini Adana’da hayata geçireceğiz” dedi.

ATDSK’nın kuruluşunun 50’inci Yıldönümü nedeniyle düzenlenen geceye Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, Çukurova Genç İşadamları Derneği Başkanı ve Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Ömer Faruk Sakarya, Çukurova GİAD Başkan Yardımcısı Hakan Burç, kulüp üyeleri ve misafirler katıldılar. Kulüp kurucularından Atila Binöz’ün kuruluş hikayesini anlattığı filmin izletilmesiyle başlayan gecenin açış konuşmasını yapan ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin, Türkiye’ye ilkleri yaşatan Adanalı milli tenisçiler Çağla Büyükakçay ve İpek Soylu’nun yetiştiği kulübün ilk kez başkanlığa getirildiğinde büyük hedeflerle yola çıktıklarını hatırlattı.

KESKİN; AVRUPA’NIN EN BÜYÜĞÜ OLACAĞIZ

Yaşanan süreçte ATDSK’nın Türkiye’nin 1 numaralı tenis kulübü olduğunu vurgulayan Keskin, “Biz 50’inci yıla üyelerimizin desteğiyle geldik, nice 50 yıllarda yine üyelerimizle birlikte büyüyeceğiz. ATDSK üyeleriyle güçlü. 4 yıl önce (Türkiye’nin en büyük kulübü olacağız) demiştik, üyelerimizin ve sponsorlarımızında desteğiyle bunu başardık. Türk Tenisi adına büyük yatırımlar gerçekleştirdik. Yeni hedeflerimiz var. Şimdi yüzümüzü Avrupa’ya çevirdik. Avrupa’nın en büyüğü olmak için çalışmalara başladık” dedi.

YORUM YAZ