Adana Doruk Gazetesi

Başkan Öztürk Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Kozan’da görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ile çalışanları, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk tarafından “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle düzenlenen yemekli programda bir araya geldi.  Belediyeye bağlı Arıkan konağında gerçekleşen kahvaltıya yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile basın çalışanları katıldı.  Gazetecilerin ekonomik, siyasal ve sosyal açıdan son derece zor […]

Başkan Öztürk Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
12 Ocak 2019 - 13:21 'de eklendi.

Kozan’da görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ile çalışanları, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk tarafından “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle düzenlenen yemekli programda bir araya geldi. 

Belediyeye bağlı Arıkan konağında gerçekleşen kahvaltıya yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile basın çalışanları katıldı. 

Gazetecilerin ekonomik, siyasal ve sosyal açıdan son derece zor şartlar altında görevlerini yerine getirdiğini vurgulayan Belediye Başkanı Musa Öztürk, “Doğru haber verme, onur, erdem, adalet gibi değerlere sahip çıkma ve tarafsız olma gazetecilik mesleğinin en önemli unsurlarındandır. Toplumun vicdanının sesi olan gazeteciler özveri ile görevlerini yerine getirmekte, zor şartlar altında çalışmaktadırlar. 2019 yılının gazeteciler için daha özgür çalışabilecekleri bir yıl olmasını temenni ediyorum. Basın, haberi doğru, ilkeli, tarafsız ve gazeteciliğin etik kurallarına uygun şekilde kamuoyuna yansıtmakla görevlidir. Toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan ve demokrasimizin güçlenmesine katkı sağlayan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bu vesileyle zor şartlar altında,

tüm baskılara rağmen görevlerini yerine getiren gazetecilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyor, ebediyete intikal etmiş gazetecilerimizi saygıyla anıyorum.” dedi.

Başkan Öztürk, Millet İttifakından aday adayıyım dedi

10 Ocak Gazeteciler günü münasebetiyle basın ile bir araya gelen Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk 31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli idareler seçiminde millet ittifakından aday adayıyım dedi. 

adana
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
adana çiçek