Adana Doruk Gazetesi

Futbol takımı tutar gibi

Enver Yaramış 80 yaşlarında dinç, kendine bakan, araç kullanabilen, eski duayen terzilerden. Mersin, Tece’de, Esentepe Sitesinde yazlıktan komşumuz. Terzi Enver Yaramış’ın bir tutkusunu öğreniyoruz. Futbol takımını tutar gibi CHP tutkunu biri. Kendisi Karaisalı, eşi Adıyamanlı. 4 çocuk babası, 2 kız iki oğlan. Bir oğlu Almanya’da, Bülent Ecevit Yaramış, diğer oğlu kendi gibi terzi adı Erdal İnönü […]

Futbol takımı tutar gibi
01 Ocak 2019 - 17:18 'de eklendi.

Enver Yaramış 80 yaşlarında dinç, kendine bakan, araç kullanabilen, eski duayen terzilerden. Mersin, Tece’de, Esentepe Sitesinde yazlıktan komşumuz. Terzi Enver Yaramış’ın bir tutkusunu öğreniyoruz. Futbol takımını tutar gibi CHP tutkunu biri.
Kendisi Karaisalı, eşi Adıyamanlı. 4 çocuk babası, 2 kız iki oğlan. Bir oğlu Almanya’da, Bülent Ecevit Yaramış, diğer oğlu kendi gibi terzi adı Erdal İnönü Yaramış.
Tabi yerelde oylar yine CHP’ye gidecek. Enver abi ile yazlıktan komşuyuz. Birlikte Esentepe, Öğretmenler SitesiYapı Kooperatifindeyiz. 27.12.2018 bütün gün Mersin’de idik.
Kendine has bir beyefendi. Yazlıkta bile boş durmaz, çevre düzenlemesine mutlaka katılır, her yerin bakımlı olmasını ister.
Her zaman site yönetiminde oldu. Site kentsel dönüşüme girdi, ama problem bitmedi.
Başkan Ahmet Kalekoğlu, Enver Yaramış ve bendeniz Fatoş Tekbaş, bu işler için koşturduk. Birlikte koştururken, birbirimizi tanımaya çalışıyor ve fikir ediniyoruz.
İsmet İnönü ve Bülent Ecevit hayranlığı, çocuklarına bu ismi vermeye yöneltmiş, gençliğin de de az koşturmamış.
Allah sağlık ve sıhhatler versin.

adana
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
adana çiçek