Adana Doruk Gazetesi

Çinkılış ailesine mutlu yıllar

Rukiye Alpay Çinkılıç ve Mustafa Çinkılıç her ikisi başarılı savunman, yani avukat. Rukiye Çinkılıç başarılı bir siyasi geçmişi var, her ikisi iyi bir anne ve baba oldular çocuklarına. Sosyal medya hesaplarında evlilik yıl dönümlerinde Rukiye hanım duygularını şöyle dile getiriyor, bizde okurlarımıza paylaşalım istedik. “Tarih 20 Aralık 1985 yer Ulucanlar Cezaevi. Hukuk Fakültesi öğrencisi gençleriz. […]

Çinkılış ailesine mutlu yıllar
01 Ocak 2019 - 17:11 'de eklendi.

Rukiye Alpay Çinkılıç ve Mustafa Çinkılıç her ikisi başarılı savunman, yani avukat.
Rukiye Çinkılıç başarılı bir siyasi geçmişi var, her ikisi iyi bir anne ve baba oldular çocuklarına.
Sosyal medya hesaplarında evlilik yıl dönümlerinde Rukiye hanım duygularını şöyle dile getiriyor, bizde okurlarımıza paylaşalım istedik.
“Tarih 20 Aralık 1985 yer Ulucanlar Cezaevi. Hukuk Fakültesi öğrencisi gençleriz. Biri içeride tutuklu diğeri dışarıda. Soyadı tutmuyor diye görüştürmez cezaevi yönetimi çünkü akraba değillerdir. Sevgiye kilit vurulur mu? Bundan 33 sene evvel baş gardiyan ve yardımcısının tanıklığında evet dedik birbirimize ikilemlerin kördüğümünde bilinmeyeni yeşertmek için. Hiç nikah fotoğrafımız olmadı ama hayata sevgiyle gülümseyen bir çift yürek olduk” diyor.
Bu paylaşım 780 beğeni almış, 259 yorum ve bir paylaşım yapılmış.
İkinci paylaşımlarında birlikte dans ediyorlar, Rukiye Alpay Çinkılıç; “Aşk ile” diyor. 466 beğeni almış, 77 yorum yapılmış ve 2 paylaşım.
Bizde bu Adana’nın güzide evlatlarına çocuklarıyla birlikte sonsuz mutluluklar diliyoruz.

adana
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
adana çiçek