Adana Doruk Gazetesi

Ressam Ballı’dan Yazar Babacanoğlu’na tablo

Ressam Şerife Ballı,“1992 yılından beri Adana Ressamlar Derneği üyesi ve aynı zamanda AÇS Sanat Galerisi yöneticisiyim. Kendisi de şair ve yazar olarak her zaman başta resim sanatı olmak üzere haberleri, yazı ve yorumlarıyla her daldaki sanatçı dostlarımızın yanında olan Sayın Mehmet Demirel Babacanoğlu’na kendi yaptığım çocuk figürü olan yağlı boya tabloyu vermekten gurur duyarım. Sanata […]

Ressam Ballı’dan Yazar Babacanoğlu’na tablo
19 Aralık 2018 - 14:32 'de eklendi.

Ressam Şerife Ballı,“1992 yılından beri Adana Ressamlar Derneği üyesi ve aynı zamanda AÇS Sanat Galerisi yöneticisiyim. Kendisi de şair ve yazar olarak her zaman başta resim sanatı olmak üzere haberleri, yazı ve yorumlarıyla her daldaki sanatçı dostlarımızın yanında olan Sayın Mehmet Demirel Babacanoğlu’na kendi yaptığım çocuk figürü olan yağlı boya tabloyu vermekten gurur duyarım. Sanata ve sanatçıya verdiği destek ve katkılarından dolayı tüm sanatçı arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

-Yazar ve Şair Mehmet Demirel Babacanoğlu,“Doç. Dr. Ressam Hüseyin Sönmez’in resim sergisi açılışına gelmiştim. Şerife Hanımın burada bana tablo hediyesi sürpriz oldu. Duygulandım, tekrar teşekkür ederim” dedi.

adana
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
adana çiçek